Sprawdź, co ciekawego słychać w Regionie Kozła

Czytaj dalej
Fot. Fot. Mariusz Kapala / Gazeta Lubuska
Anna Chreptowicz

Sprawdź, co ciekawego słychać w Regionie Kozła

Anna Chreptowicz

A słychać niemało. O udanych akcjach pomocowych, sportowych weekendach i nie tylko...

Chwalim/Kargowa: Most znów będzie przejezdny

Dobra wiadomość dla rolników z Chwalimia. Ruszyły prace nad naprawą mostu, w którym zrobiła się ogromna wyrwa, uniemożliwiająca przejazd ciężkim maszynom rolniczym. Most znów będzie przejezdny. Prace zakończą się najprawdopodobniej z początkiem nowego roku.

Kargowa: Wolny czas bez alkoholu i dopalaczy

Członkowie Uczniowskiego Klubu Sportowego Dąbrówka Kargowa zapraszają wszystkich do akcji pn. „Spędzamy czas wolny na sportowo. Bez alkoholu i dopalaczy”. Już dzisiaj w Gminnym Centrum Kultury można się zapisać na wyjazd na basen do Sulechowa oraz na kręgielnię do Babimostu. Wyjazd na basen dla dzieci z klas IV-VI zaplanowano już w poniedziałek. Zbiórka o 10.00 przed GCK. Po pływaniu, o godz. 13.00, odbędą się zawody strzeleckie z broni pneumatycznej. Z kolei do kręgielni mogą pojechać dzieci z klas I-IV. Zbiórka przed centrum kultury o godz. 9.30. Po zabawie z kręglami odbędą się sportowe zawody na hali, wręczenie pucharów dla wszystkich uczestników i spektakl pt. „Nałogomania”. Uwaga, ilość miejsc ograniczona.

Cigacice: Tu wiedzą, jak pomóc potrzebującym

Stowarzyszenie Regionu Cigacic zakończyło wczoraj swoją pierwszą samodzielną zbiórkę na rzecz osób potrzebujących. I z tego, co możemy przeczytać na oficjalnym profilu facebookowym stowarzyszenia, zbiórka poszła naprawdę dobrze. - Ogromnie dziękujemy za okazane serce. Dzięki pomocy kilkanaście rodzin z Cigacic, Górzykowa, Nowego Światu, Górek Małych i Leśnej Góry będzie miało bogatsze święta. Widzieliśmy na ich twarzach uśmiech, zaskoczenie, wzruszenie. Przekazujemy od nich ogromne podziękowania oraz życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Sami zaś dziękujemy anonimowym darczyńcom o wielkich serduchach! Przynieśliście nam mnóstwo potrzebnych artykułów - czytamy.

Wolsztyn: Konkurs na szopkę rozstrzygnięty!

5 stycznia o 19.00 kościele Wniebowstąpienia Pańskiego zaplanowano więc wręczenie nagród.

Anna Chreptowicz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.