Środy z NFZ

Czytaj dalej
Patrycja Wacławska

Środy z NFZ

Patrycja Wacławska

Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia zaprasza wszystkich łodzian w każdą środę października na salę obsługi w Łodzi przy ul. Kopcińskiego 56.

Przez cały październik na sali obsługi w Łodzi będzie można spotkać się z przedstawicielami stowarzyszeń i organizacji działających na rzecz pacjentów. To doskonała okazja, aby przy załatwiając sprawy w NFZ porozmawiać ze specjalistami m.in. na temat profilaktyki i zdrowego odżywiania, a także skorzystać z badań diagnostycznych takich, jak badanie poziomu cukru we krwi, czy badanie poziomu ciśnienia tętniczego.

Informacje o badaniach profilaktycznych i dyżurach ekspertów w kolejne środy można znaleźć na www.nfz-lodz.pl

#ŚrodaZProfilaktyką #PlanujęDługieŻycie

W najbliższą środę czekają na Państwa:

godz. 9-14: dietetyk mgr Michał Marciniak - Porady doświadczonego dietetyka, diety z portalu [email protected]. Skonsultuj swój jadłospis.

godz. 12-14: Fundacja Diabeciaki - Doświadczeni edukatorzy z Fundacji Diabeciaki przybliżają zasady związane z profilaktyką cukrzycy. Można zmierzyć poziomu glukozy we krwi. Edukatorzy doradzą, co powinno znaleźć się w naszym codziennym menu, byśmy uniknęli zachorowania na cukrzycę oraz jak powinni odżywiać się diabetycy. Przy okazji promocja portalu www.diety.nfz.gov.pl.

godz. 9-12: Stowarzyszenie Łódzki Klub Amazonka - Wolontariuszki Stowarzyszenia Łódzkiego Klubu Amazonka udzielają porad z zakresu profilaktyki raka piersi i raka szyjki macicy. Dzielą się też praktyczną wiedzą z zakresu wyboru protezy piersi. Opowiadają o własnych doświadczeniach w leczeniu obrzęków limfatycznych. Amazonki podpowiadają, jak samodzielnie badać piersi.

godz. 9-16: Bezpłatne badania profilaktyczne: badanie poziomu cukru we krwi, pomiar ciśnienia, analiza BMI, analiza jakości skóry.

Patrycja Wacławska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.