Marzena Sutryk

Stadion Gwardii Koszalin: na początek konsultacje

Prezydent miasta chce, by mieszkańcy mieli wpływ na decyzję w sprawie ewentualnej budowy stadionu miejskiego Fot. Radek Koleśnik Prezydent miasta chce, by mieszkańcy mieli wpływ na decyzję w sprawie ewentualnej budowy stadionu miejskiego
Marzena Sutryk

Dziś na sesji Rady Miejskiej uchwała w sprawie stadionu

O tym, że po awansie Gwardii Koszalin do II ligi i po przeprowadzonym w związku z tym remontem stadionu, pojawił się pomysł budowy nowego stadionu miejskiego, już pisaliśmy. Z propozycją wyszli m. in. radni miejscy PiS. Prezydent miasta Piotr Jedliński wyszedł natomiast z inicjatywą, by zapytać mieszkańców, czy w ogóle chcą nowego obiektu, a jeżeli tak, to jakiego, z jakimi funkcjami.

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.