Grzegorz Drążek

Stargard. Kierowcom pomagają nie tylko ronda. Jeden kierunek jazdy też może być dobry

Od czasu wybudowania takiego nietypowego ronda, przez plac Słoneczny jeździ się bardziej płynnie i przede wszystkim bezpieczniej Od czasu wybudowania takiego nietypowego ronda, przez plac Słoneczny jeździ się bardziej płynnie i przede wszystkim bezpieczniej
Grzegorz Drążek

Rondo, które zostanie zbudowane u zbiegu ulic Szczecińskiej, 11 Listopada i Bema, to nie będzie pierwsza inwestycja, która usprawni ruch samochodowy w mieście. Nie wszystkie jednak zmiany okazują się korzystne.

Przebudowa dużego skrzyżowania ulic Towarowej, Szczecińskiej, 11 Listopada i Bema już trwa. Na razie kierowcy nie odczuwają zbytnio tego, że prowadzone są roboty, bo przejazd jest otwarty. Niebawem to się jednak zmieni.

Kiedy prace prowadzone będą na środku skrzyżowania, zamknięty zostanie przejazd pod wiaduktem łączącym ulicę Szczecińską z ul.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Grzegorz Drążek

Interesuje mnie wszystko to, co dzieje się w Stargardzie. Dlaczego? Bo stąd jestem i tutaj pracuję. Jestem dziennikarzem Głosu Szczecińskiego od roku 2001 i od początku pracuję w redakcji w Stargardzie. Publikuję na portalach internetowych stargard.naszemiasto.pl i GS24.pl. Pomagam czytelnikom rozwiązać ich problemy, opisuję codzienne wydarzenia z miasta, relacjonuję mecze koszykarzy Spójni Stargard, bywam na wydarzeniach kulturalnych, przygotowuję też bardzo lubiane przez czytelników archiwalne galerie zdjęć Stargardu.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.