Stonoga i łowcy pedofili w Bydgoszczy

Czytaj dalej
Fot. kadr z filmu Zbigniewa Stonogi
Mateusz Mazur

Stonoga i łowcy pedofili w Bydgoszczy

Mateusz Mazur

Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór. 32-letni mężczyzna za pomocą komunikatora internetowego rozmawiał z młodą dziewczyną.

Przedstawiła się, jako 13-letnia Oliwia. Bydgoszczanin zaproponował jej spotkanie. Wziął ze sobą nawet butelkę wina. Wcześniej zachęcał do kontaktu seksualnego. Nie wiedział jednak, że pisze z zupełnie kimś obcym. Była to bowiem prowokacja.

Jej autorami są Klaudia i Krzysztof, którzy zaraz po zakończeniu rozmowy poinformowali o wszystkim kontrowersyjnego biznesmena Zbigniewa Stonogę. Ten przyjechał w piątek do Bydgoszczy i wraz z policją zatrzymał w jednym z wieżowców na Bartodziejach 32-latka.


No to tylko zeznania i powrót do domu.Za chwile relacja na żywo w Superstacji.Kolejny pedofil zamknięty

Posted by Zbigniew Stonoga on 4 grudnia 2015

- Doszło do tzw. zatrzymania obywatelskiego - potwierdza podkom. Przemysław Słomski z bydgoskiej policji. Funkcjonariusze przesłuchali już mężczyznę i świadków. Zabezpieczyli jego komputer. Mężczyzna jest mieszkańcem Wyżyn. Na razie został zwolniony. Musi jednak codziennie stawiać się na komendzie.

W tym tygodniu okaże się czy usłyszy zarzuty. Za namawianie nieletniej do kontaktu seksuanego grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Mateusz Mazur

Absolwent dziennikarstwa na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. W Gazecie Pomorskiej od 2014 roku. Początkowo w dziale miejskim, a od 2018 roku wydawca i dziennikarz portalu internetowego www.pomorska.pl


Poza pracą kibic sportowy na pełen etat. Fan dobrej muzyki, wycieczek rowerowych i gier planszowych.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.