Studio MJ

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Studio MJ

Materiał informacyjny

Nazywam się Małgorzata Jagielska jestem mgr. Położną ze specjalizacją położniczo-ginekologiczną oraz specjalistą z zakresu medycyny estetycznej pracy na kwasie hialuronowym potwierdzonym dyplomem uzyskanym z rąk grupy Vizmed I samej Zabiegowiec Joanny.

Położną jestem od 2000 r. natomiast medycyną estetyczną i upiększaniem moich klientów zajmuję się od prawie 3 lat.

Obecnie nadal stale podnoszę swoją wiedzę i kwalifikacje, aby sprostać wymaganiom swoich klientów jak i podążać za zmieniającymi się trendami. Ukończyłam wiele szkoleń w Akademii Estetycznej w Warszawie z różnej tematyki z zakresu zabiegów estetycznych.
Wraz z samorozwojem oraz rozwojem firmy marzeniem moim było stworzyć miejsce, gdzie będzie oferowana kompleksowa usługa pielęgnacyjno-estetyczna wraz z zadbaniem o jakość życia i proces regeneracji organizmu.

Studio Wizaż MJ, to profesjonalna pielęgnacja ducha i ciała, które zostało wykreowane z myślą o osobach ceniące sobie spokój, dobre samopoczucie, jakość świadczonych usług oraz dostępność. Nowatorski styl Glamour oraz piękne oświetlenie, zapach świec oraz relaksacyjna muzyka przeniesie Twojego ducha w stan nirwany. Wraz ze swoim zespołem zapraszam Państwa do skorzystania z naszych usług w Grajewie.

W salonie wykonywane są usługi z zakresu wizażu:

oraz zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej:

*KROPLÓWKI WITAMINOWE NA ZLEC.LEKARZA

W ofercie również dostępny jest:

Studio Wizaż MJ prowadzi również szkolenia dla Medyków z zakresu Osocze I Fibryna Bogatopłytkowa chcących wykonywać dodatkowe usługi oraz dla osób z podstawą mezoterapii igłowej chcących wprowadzić nowa usługi.


studiomj.pl

Tel.: 601 723 556

ul. Mickiewicza 2/1
Grajewo 19-200


FB: Studio WIZAŻ MJ Kosmetologia i Medycyna Estetyczna

Instagram: studiowizazmj.grajewo

Studio MJ

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.