Jarosław Sołomacha

Swoich diet nie oddali

Jarosław Sołomacha Fot. Archiwum Jarosław Sołomacha
Jarosław Sołomacha

Nasi Internauci nie pozostawiają na radnych Prawa i Sprawiedliwości suchej nitki wylewając na nich gorzkie komentarze dotyczące głosowania w sprawie obniżek diet w białostockiej radzie miejskiej

Nie ma co im się dziwić. Wcześniej radni PiS doprowadzili do obniżki zarobków Tadeusza Truskolaskiego.

Jak rzadko kiedy, zgadzam się z prezydentem, że krok ten był czysto polityczny i nie miał żadnych podstaw merytorycznych. Ale skoro idziemy w tym kierunku, to wypadałoby obniżyć diety także radnym. Ale tak się nie stało, bo żadnej szansy na to nie było.

Hasłem obecnej władzy jest niezmiennie „dobra zmiana”. Co prawda bardziej pasuje zwrot „dobra, zmiana”, ale i tak trzeba pamiętać, że to przecież stara maksyma „teraz k... my”, tylko inaczej ubrana w słowa. Białostocki PiS zapomniał niestety o skromności, a to może się zemścić w najbliższych wyborach.

Jarosław Sołomacha

Z dziennikarstwem mam do czynienia już od kilkunastu lat. Obecnie zajmuję się rozwojem segmentu internet w białostockim oddziale Polska Press Grupy. Pracuję na rzecz portali Poranny.pl, Wspolczesna.pl, Podlaskie.naszemiasto.pl oraz naszych serwisów branżowych. Wcześniej, jeszcze przed internetową rewolucją, byłem dziennikarzem śledczym i kryminalnym. Dlatego również dzisiaj piszę głównie o służbach mundurowych. Najczęściej publikuję w "Kurierze Porannym", "Gazecie Współczesnej" oraz na Bialystok.naszemiasto.pl.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.poranny.pl

promocja -50%

Gazeta online przez 90 dni za połowę ceny

55,00 110,00

Skorzystaj z promocji i ciesz się codziennym dostępem do gazety online przez 90 dni. Z tą ofertą oszczędzasz aż połowę ceny!

Kup teraz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.