Sylwester i Nowy Rok: Tak mieszkańcy Śląska, Zagłębia, Beskidów i Częstochowy powitali nowy 2018 rok

Czytaj dalej
Fot. Marzena Bugala- Azarko / Polska Press
Olga Krzyżyk

Sylwester i Nowy Rok: Tak mieszkańcy Śląska, Zagłębia, Beskidów i Częstochowy powitali nowy 2018 rok

Olga Krzyżyk

Sylwester i Nowy Rok: zabawie nie było końca. Szampańska zabawa z Sylwestrową Mocą Przebojów w Katowicach, noworoczne zaręczyny na rynku w Czeladzi i morsowanie w Dąbrowie.

Sylwestrowa Moc Przebojów w Katowicach zgromadziła ponad 50 tysięcy osób. Tłum, który zgromadził się pod Spodkiem, bawił się przez kilka godzin w rytmach światowych przebojów. Gwiazdą imprezy na placu przed Spodkiem był hiszpański wokalista Alvaro Soler, znany m.in. z wakacyjnego przeboju „Sofia”, który obecnie ma już ponad 437,5 mln wyświetleń na YouTubie.

Która stacja telewizyjna przygotowała najlepszy Sylwester?

Na wielkiej scenie pod Spodkiem wystąpili także: Vengaboys, Danzel, Sylwia Grzeszczak, Ewa Farna, Natalia Szroeder, Piersi, Golec uOrkiestra, Enej, Feel, Michał Wiśniewski, Boys, Weekend, Łobuzy, Mesajah, Piękni i Młodzi, MIG, Long&Junior, Sebastian Riedel i Cree oraz Frele.

poprzedni następny pomoc

poprzedni następny pomoc

poprzedni następny pomoc

Publiczność zgromadzona pod Spodkiem bawiła się przy takich utworach, jak „Jest już ciemno”, „Ściernisko”, „Bumerang”, „Księżniczka” czy „Tamta dziewczyna”. Gwiazdy wystąpiły na ogromnej multimedialnej scenie o całkowitej powierzchni 322 mkw. Szeroką na 55 i wysoką na 22 metry scenę uzupełniło prawie 600 metrów kw. ekranów ledowych i 800 urządzeń rozświetlających. Moc nagłośnienia wyniosła 300 kW, a koncert pokazało w Polsacie 15 kamer.

Po północy noworoczny toast w Katowicach wspólnie z widzami wznieśli Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży, Agnieszka Kaczorowska, Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor i Robert Korólczyk z Kabaretu Młodych Panów. Nie zabrakło także wystrzałów korków z szampanów. To był już trzeci rok z rzędu, gdy gospodarzem Sylwestrowej Mocy Przebojów były Katowice.

Pozostało jeszcze 56% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Olga Krzyżyk

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.