Szef daje dzieciom paczki

Czytaj dalej
Fot. PIOTR KRZYŻANOWSKI
Alicja Zboińska

Szef daje dzieciom paczki

Alicja Zboińska

Pracownicy sklepów nie tylko dostaną karty podarunkowe, ale mogą też zrobić taniej zakupy. W wielu urzędach w naszym regionie będą paczki dla dzieci pracowników

Na ten moment czekają wszyscy pracownicy. Koniec listopada i początek grudnia to czas, gdy zapadają decyzje dotyczące bonów i talonów świątecznych. W wielu instytucjach i firmach obdarowywane są dzieci pracowników.

W sklepach sieci Tesco w Łodzi, Skierniewicach, Bełchatowie, Zgierzu i innych miastach naszego regionu pracuje w sumie 1400 osób. Dla nich firma przygotowała karty podarunkowe.

Co otrzymują pracownicy dużych sieci handlowych i fabryk w Łódzkiem od pracodawców na święta Bożego Narodzenia? Czym obdarowują swoich pracowników łódzkie uczelnie? Gdzie można liczyć na paczkę dla dziecka? O tym w zamkniętej cześci artykułu

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Alicja Zboińska

Jestem dziennikarką Dziennika Łódzkiego, zajmuję się głównie sprawami konsumenckimi, pomocą naszym czytelnikom w rozwiązywaniu codziennych problemów. Piszę artykuły o tematyce społecznej, gospodarczej, na przykład o trendach na rynku pracy, działalności przedsiębiorstw. Zajmuję się również szeroko pojętym handlem, zmianami w działalności galerii handlowych, nie tylko w dobie pandemii.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.