Szeregówki w Wasilkowie –blisko miasta, w otoczeniu natury.

Czytaj dalej
Artykuł sponsorowany

Szeregówki w Wasilkowie –blisko miasta, w otoczeniu natury.

Artykuł sponsorowany

Szeregówki Wasilków ul. Przejazdowa

POŁOŻENIE OSIEDLA

W naszej najnowszej inwestycji oferujemy osiem domów przy ulicy Przejazdowej w Wasilkowie. Jest to spokojna kameralna część miasta położona wśród zabudowy jednorodzinnej, a jednocześnie bardzo blisko centrum. W promieniu kilkuset metrów mamy bank, urząd miasta, sklepy spożywcze i przemysłowe, szkołę, przedszkole , kościół i cerkiew, przystanek MPK. Można powiedzieć miejsce idealne do spokojnego, wygodnego życia. Ulica Przejazdowa jest asfaltowa.
Dostępne są wszystkie media. Prąd, gaz, woda i kanalizacja będą doprowadzone do budynków. W ulicy także światłowód. Teren tego mini osiedla będzie ogrodzony. Powstanie mini uliczka zamknięta bramą wjazdową dla osób nie mieszkających w tych domach. Przed każdym domem zostanie wykonany podjazd z polbruku.

OPIS DOMÓW

Domy będą miały powierzchnię około 123 m2 wraz z garażem. Na parterze salon z kuchnią, wc oraz garaż. Na piętrze do wyboru przez Kupującego dwa, trzy lub cztery pokoje i jedna lub dwie łazienki. Pokoje nie mają niepraktycznych skosów. Dostępna jest pełna wysokość pomieszczeń na całej powierzchni. Układ pomieszczeń i ścianki działowe są wykonywane wg życzenia Kupującego. Podobnie instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna jest wykonywana według życzenia Kupującego. Można też wybrać rodzaj ogrzewania grzejnikowe lub podłogowe. Wszystkie to jest zawarte w cenie domu.

W Wasilkowie posiadamy też w ofercie domy w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej na ul. Jana Pawłą II oraz dom wolnostojący na ul. Sportowej.

”CAMPO” Grabińscy s.j.
Grodzieńska 35, 16-010 Wasilków

Kom.: 570 840 840

Email: [email protected]
www. campo-domy.pl

Artykuł sponsorowany

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.