Szukasz mieszkania? Przyjdź, obejrzyj inwestycje i wybierz najlepszą

Czytaj dalej
Paweł Kamiński

Szukasz mieszkania? Przyjdź, obejrzyj inwestycje i wybierz najlepszą

Paweł Kamiński

Każdy kto chce kupić mieszkanie, w weekend będzie mógł odwiedzić wybrane inwestycje. Zainteresowani zakupem mieszkania w dniach 26-27 maja będą mogli odwiedzić cztery nowe inwestycje. To okazja, by na własne oczy zobaczyć mieszkanie.

Dni Otwarte Deweloperów to inicjatywa, dzięki której mieszkańcy Białegostoku i naszego regionu będą mogli bliżej zapoznać się z lokalną ofertą deweloperów. Wydarzenie będzie okazją dla tych, którzy chcą kupić mieszkanie dla siebie, dzieci, wnuków, pod wynajem, czy jako inwestycję na przyszłość. To z myślą o nich została przygotowana ta inicjatywa, która przypada w dniach 26-27 maja.

W tegorocznej edycji Dni Otwartych Deweloperów biorą udział:

Ubiegłoroczna edycja tego wydarzenia okazała się wielkim sukcesem - cieszyła się powodzeniem wśród mieszkańców.

Oferta mieszkań na rynku pierwotnym budowanych przez deweloperów jest bardzo bogata. Jest w czym wybierać. Firmy stawiają nie tylko na wysoką jakość zastosowanych materiałów budowlanych czy instalacyjnych, ale także na nowoczesny design realizowanych obiektów.

Weekend to dobry czas, aby z rodziną odwiedzić wybrane inwestycje. Podczas Dni Otwartych Deweloperów będzie można przyjechać na miejsce inwestycji i dokładnie ją obejrzeć, upewnić się, czy dana lokalizacja (okolica) spełnia oczekiwania i odpowiada naszemu wyobrażeniu o wymarzonym miejscu do mieszkania. To również będzie okazja do porozmawiania z przedstawicielami firm na miejscu o szczegółach dotyczących inwestycji. Każdy będzie mógł zobaczyć układ mieszkań, sprawdzić jakość użytych do budowy materiałów, sposób i standard wykończenia poszczególnych lokali czy oraz ich ustawność (szerokość-długość pomieszczeń) i doświetlenie. Wiadomo, że obejrzenie „na żywo” tego, co do tej pory oglądaliśmy jedynie w katalogach podczas spotkań w biurze handlowym daje szerszy ogląd sytuacji i pomaga w podjęciu decyzji o ewentualnym zakupie mieszkania.

To również będzie wyjątkowe wydarzenie dla deweloperów. Jak mówią, dni otwarte są dla nich ważnym sposobem komunikacji z klientem i nierzadko wpływają na ich ostateczne decyzje zakupowe.

Oferty mieszkań deweloperów uczestniczących w wydarzeniu są prezentowane na specjalnie przygotowanym serwisie internetowym DNI DEVELOPERÓW. Tak więc, siedząc wygodnie przed komputerem, można obejrzeć zdjęcia i wizualizacje mieszkań oraz zapoznać się z ich szczegółowym opisem.

Paweł Kamiński

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.