Tak komentujecie bieżące wydarzenia w regionie i w kraju

Czytaj dalej
Fot. 123rf
(GM)

Tak komentujecie bieżące wydarzenia w regionie i w kraju

(GM)

Tak komentujecie bieżące wydarzenia w regionie i w kraju 20 maja 2016 r.

Tak się obrazili politycy PiS na słowa byłego amerykańskiego prezydenta o Polsce i Węgrzech, że wszystko zmierza w kierunku dyktatury. A czy rzeczywiście na to nie wygląda, że tylko jeden człowiek ma monopol na mądrość?
Józef z Gorzowa

Kiedy wreszcie zostanie rozwiązany problem wyrzucania przez ludzi śmieci do lasu. Pojechałem z wnukami na leśną wycieczkę i wstyd mi było przed nimi, że dorośli tak się zachowują, bo dzieci uczy się porządku. Ale kto wychowa dorosłych? Powinien być monitoring i wysokie kary.
Marek z Żar

Tak szumnie zapowiadano, że będą zmiany w telewizji, że będzie naprawdę ciekawie. I co? W dalszym ciągu nie ma co oglądać. W kółko tylko gadające głowy i denne filmy, na które nie wiem kto i dlaczego daje pieniądze. A jeśli chodzi o polskie seriale, to w każdym ci sami aktorzy występują. Zaklęty krąg. I za co mamy płacić przy rachunkach za prąd? W dodatku nawet ci, którzy nie oglądają tv?
Antoni z Nowej Soli

Widziałam niedawno, gdy jechałam miejskim autobusem, jak kontrolerzy bez żadnych konsekwencji puścili wolno pasażera w stanie „wczorajszym”, a nawet „dzisiejszym”, który jechał bez biletu. Zamiast dokumentów pokazał im paczkę papierosów. Bardzo mnie to oburzyło. Nie rozumiem takiego postępowania. Są zatem równi i równiejsi?
Beata, zielonogórzanka

(GM)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.