Teraz czas na Supraśl

Czytaj dalej
Fot. Wojciech Wojtkielewicz
Tomasz Maleta

Teraz czas na Supraśl

Tomasz Maleta

Komentarz redaktora Tomasza Malety

Tegoroczny sezon BiKeRowy rozpocznie sie 1 kwietnia. I bynajmniej nie jest to żart, ale pokłosie nowego zamówienia publicznego. Być może niektórzy po niezwykle ciepłej niedzieli już przebierali nogami, by wskoczyć na miejskie rowery, ale w tym roku muszą się jeszcze uzbroić w cierpliwość. Z drugiej strony w marcu jak w garncu i pogoda, potrafi być przewrotna.

Na pewno zwiastunem tego, że sezon ruszy niebawem będzie widok ekip montujących stacje rowerowe (zostały zabrane przez operator apo wygaśnęciu poprzedniej umowy). Nie tylko w dotychczasowych lokalizacjach.

Nowe punkty wypożyczeń zostaną ustawione w gminie Choroszcz i Juchnowiec Kościelny. Tym samym BiKeR, który zmienił miejską rekreację, poniekąd staje się rowerem aglomeracyjnym. By podobnie było w tym przypadku do pełni szczęścia brakuje jeszcze akcesu Supraśla. Tym bardzie, że ma wszelkie atuty bycia letnią stolicą białostockiej aglomeracji

Tomasz Maleta

Zainteresowania: Region, samorząd, niepokorne spojrzenie na świat najbliższy i ten całkiem odległy. Obserwator białostockiej, podlaskiej, krajowej i międzynarodowej sceny politycznej chodzący z boku od głównego nurtu niezależnie od tego, kto w nim mąci co jakiś czas. Sympatyk białostockiej Kopyści i innych dźwięków, także z innej szerokości geograficznej. A także otuliny Puszczy Augustowskiej od Wigier do Serw. Z każdym rokiem bliżej emerytury, choć i tak jawi się odległa. Pod warunkiem, że się jej doczeka.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.