Łukasz Klimaniec

Tom Hanks może być pewny, że warto wspierać Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej

Dyrektor szpitala Ryszard Odrzywołek (w środku) odbiera certyfikat sygnowany przez ministra zdrowia Fot. Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej Dyrektor szpitala Ryszard Odrzywołek (w środku) odbiera certyfikat sygnowany przez ministra zdrowia
Łukasz Klimaniec

Szpital Pediatryczny #w Bielsku-Białej otrzymał #certyfikat potwierdzający spełnienie standardów #akredytacyjnych dla lecznictwa szpitalnego. Dokument sygnował minister zdrowia. Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej w ostatnim czasie stał się najbardziej znanym szpitalem dziecięcym w Polsce i zarazem najbardziej znanym polskim szpitalem na świecie. Zadbały o to nakręcone przez Monikę Jaskólską akcje „Bielsko-Biała dla Toma Hanksa”, czyli kupienie i przekazanie amerykańskiemu aktorowi fiacika 126p oraz „Nie wypada nie pomagać” z balem charytatywnym na rzecz szpitala.

Tom Hanks, który obiecał dołożyć się do zbiórki na rzecz bielskiego „pediatryka”, może być pewny, że pieniądze trafią do dobrego miejsca. Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej ma świetny personel medyczny i stale podnosi poziom świadczonego w nim leczenia.

Ostatnim dowodem jest certyfikat sygnowany przez ministra zdrowia, który potwierdza spełnienie standardów akredytacyjnych dla lecznictwa szpitalnego. Taki certyfikat oficjalnie został przekazany na ręce dyrekcji szpitala podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Bielskiego.

Pozostało jeszcze 63% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Łukasz Klimaniec

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.