Tomasz Karolak nie potrafi się ustatkować. A jest już ojcem dwójki dzieci

Czytaj dalej
Fot. Bartek Syta
Paweł Gzyl

Tomasz Karolak nie potrafi się ustatkować. A jest już ojcem dwójki dzieci

Paweł Gzyl

Kiedy był nastolatkiem, zbuntował się przeciw rodzicom-wojskowym. Zaczął słuchać rocka i jeździć na koncerty. Chociaż ojciec ścigał go z milicjantami, nie stłamsił pasji chłopaka. Dzisiaj Tomasz Karolak występuje ze swoją grupą - Pączki w Tłuszczu

Kiedy pojawili się na scenie opolskiego amfiteatru, wszyscy widzowie byli zaskoczeni. Do tej pory nikt bowiem nie traktował muzycznej przygody Tomasza Karolaka na poważnie. Tymczasem okazało się, że po sześciu latach pokątnej działalności jego zespół zaczyna szturm na rodzimą scenę muzyczną. Mało tego - występ Pączków w Tłuszczu na tegorocznym festiwalu w Opolu miał za zadanie promować debiutancki album grupy - „LOVElas”. Po jego opublikowaniu zespół wyruszył w trasę koncertową - i dziś można go zobaczyć głównie w nadmorskich miejscowościach, gdzie występuje dla spragnionych rozrywki letników. Dla tych, którzy dobrze znają Tomasza Karolaka, tego rodzaju aktywność nie jest niczym nowym. Aktor fascynował się bowiem rockową muzyką od dawna.

*

Tomek przyszedł na świat w Radomiu, gdzie akurat stacjonowali jego rodzice. Oboje byli bowiem oficerami Ludowego Wojska Polskiego. To sprawiło, że rodzina Karolaków często przeprowadzała się z miasta do miasta. Chłopak nie przepadał za tym - i najlepiej czuł się w Ustroniu Morskim - bo tam akurat blok stał niemal nad samym morzem.

Rodzice Tomka nie stronili od rozrywki - i jak przystało na wojskowych, rok w rok uczestniczyli w kolejnych edycjach festiwalu piosenki żołnierskiej w Kołobrzegu. Oczywiście na widowni nie brakowało także ich dzieci - Tomka i jego brata.

Czytaj więcej:

 • Co okazało się niezwykle ważną cechą Tomka?
 • Biografia Tomasza Karolaka
Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Paweł Gzyl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.