Tomasz Mikulicz: Dobry impuls

Czytaj dalej
Fot. archiwum
Tomasz Mikulicz

Tomasz Mikulicz: Dobry impuls

Tomasz Mikulicz

No i stało się coś, co jeszcze dwa tygodnie temu Annie Matujewicz wydawało się niemożliwe. Jej zadłużenie w czynszu zostało spłacone. Zrobiła to firma Jaz-Bud po ukazaniu się naszego artykułu o 70-letniej kobiecie, która po zajęciu części jej emerytury przez komornika ma 450 zł na życie.

Chwała prezesowi Jaz-Budu, że ujął się za naszą Czytelniczką, ale jak sam zauważa, problem trzeba rozwiązać systemowo. Bo przy niskiej emeryturze pani Anna znów może wpaść w długi.

Rozwiązanie to zamiana mieszkania na mniejsze. To ma ponad 70 mkw. Kiedyś kobieta mieszkała tam z całą rodziną. Musi jednak znaleźć lokal sama, bo spółdzielnia nie ma wolnych mieszkań.

Pozostało jeszcze 31% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Tomasz Mikulicz

Zajmuję się sprawami miejskimi, czyli m.in.: białostocką i podlaską polityką samorządową, architekturą, urbanistyką i ochroną zabytków. Opisuję też obrady rady miasta oraz zajmuję się też różnego rodzaju interwencjami zgłaszanymi przez mieszkańców. Zajmuje mnie również pisanie też o historii Białegostoku i najbliższych okolic. Zdarza mi się też zajmować działką kulturalną. Lubię wszak rozmowy z ciekawymi i inspirującymi ludźmi. W swojej pracy zwracam uwagę na szczegóły. Bo jak wiadomo diabeł tkwi właśnie w szczegółach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.