Tomasz Mikulicz

Tor Wschodzący Białystok. Działkowcy domagają się ekranów akustycznych. Jest szansa, że dopną swego

Tor oddano do użytku w listopadzie. Wybudowano go z budżetu obywatelskiego. Fot. UM Białystok Tor oddano do użytku w listopadzie. Wybudowano go z budżetu obywatelskiego.
Tomasz Mikulicz

Tak chcą działkowcy, którzy zgłosili się do jednego z radnych. Pomiary mówią jednak, że normy hałasu nie są tu przekraczane .

Jak można odpoczywać, gdy w najbliższym sąsiedztwie wyją silniki i słychać stale pisk opon? Z takim pytaniem do radnego SLD Wojciecha Koronkiewicza zgłosili się działkowcy z Rodzinnego Ogrodu Działkowego przy ul. Mickiewicza. Teren ten sąsiaduje z oddanym do użytku w listopadzie torem Wschodzący Białystok. Radny napisał interpelację do władz miasta z sugestią, by między torem a ogródkami postawić ekrany akustyczne.

W artykule przeczytasz m.in.:

Czy przy torze powstaną ekrany akustyczne? Co na ro radni?

Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Tomasz Mikulicz

Zajmuję się sprawami miejskimi, czyli m.in.: białostocką i podlaską polityką samorządową, architekturą, urbanistyką i ochroną zabytków. Opisuję też obrady rady miasta oraz zajmuję się też różnego rodzaju interwencjami zgłaszanymi przez mieszkańców. Zajmuje mnie również pisanie też o historii Białegostoku i najbliższych okolic. Zdarza mi się też zajmować działką kulturalną. Lubię wszak rozmowy z ciekawymi i inspirującymi ludźmi. W swojej pracy zwracam uwagę na szczegóły. Bo jak wiadomo diabeł tkwi właśnie w szczegółach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.