Waldemar Mazgaj

Trener Ciarko KH 58 Sanok: Oby omijały nas kontuzje

- Najbardziej mi doskwiera liczba zawodników bo na razie kontuzje nas nie omijają. Dopadły kluczowych graczy, którzy mieli ciągnąć grę - mówi trener Fot. Tomasz Sowa - Najbardziej mi doskwiera liczba zawodników bo na razie kontuzje nas nie omijają. Dopadły kluczowych graczy, którzy mieli ciągnąć grę - mówi trener Marcin Ćwikła.
Waldemar Mazgaj

– Poziom 2 ligi słowackiej jest zdecydowanie większy niż u nas w 1 lidze – mówi Marcin Ćwikła, trener Ciarko KH 58 Sanok, którego martwi wąska kadra zespołu spowodowana urazami podstawowych graczy.

Nasza drużyna zderzyła się dość ostro z 2 ligą południowych sąsiadów. Trzy punkty w trzech meczach to nie jest wymarzony wynik, ale złożyło się na niego kilka czynników.

– Po pierwsze w Humennem czy Liptowskim Mikulaszu jest kilku graczy, którzy kiedyś mieli do czynienia z dużym hokejem i nasi młodzi zawodnicy nie zawsze nadążali – opowiada Marcin Ćwikła.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Waldemar Mazgaj

Dziennikarz sportowy z pasji. Pierwsze próby dziennikarskie podejmowałem już w dzieciństwie, w listach do taty, który pracował poza granicami kraju. Później współtworzyłem miesięcznik „Kurier Sokołowski", współpracowałem z „Tempem", „Sportem", „Gazetą Krakowską" oraz biurem prasowym Polskiego Związku Hokeja na Lodzie. Komentowałem także mecze w telewizjach internetowych.

W „Nowinach” jestem od 1997 roku. Od 2006 roku szefuję redakcji sportowej. Ulubione dyscypliny sportowe to piłka nożna, hokej, tenis stołowy i siatkówka. Czasami fotografuję też różne wydarzenia, najczęściej sportowe.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.