TriSolar - systemy fotowoltaiczne

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

TriSolar - systemy fotowoltaiczne

Materiał informacyjny

O nas

TriSolar jest jedną z czołowych firm branży energii odnawialnej w regionie łódzkim. W roku 2020 zostaliśmy ujęci w rankingu 25 najlepszych firm fotowoltaicznych w Polsce wg Gazety Wyborczej. Nasze siedziby znajdują się w Łodzi i Zgierzu. Działamy głównie na terenie województwa łódzkiego i województw ościennych. Posiadamy doświadczenie w zakresie dystrybucji, technologii oraz usług związanych z rozwojem projektów fotowoltaicznych.

Jesteśmy częścią Polskiej Grupy Odnawialnych Źródeł Energii, która jest grupą zrzeszającą firmy z branży energii odnawialnej, zajmującą się: szkoleniami, badaniami oraz doradztwem w zakresie technologii, dystrybucji i wdrażania systemów OZE.

W naszych instalacjach używamy komponentów i urządzeń najlepszych producentów na rynku. Jesteśmy na bieżąco z najnowocześniejszymi rozwiązaniami w świecie fotowoltaiki.

Nasza oferta

W naszej ofercie znajdują się między innymi: instalacje dla klientów indywidualnych, instalacje dla firm, instalacje dla gospodarstw rolnych, farmy fotowoltaiczne, lampy PV, wiaty PV (carporty) - stacje ładowania samochodów elektrycznych. Oferujemy pełen zakres usług we wdrożeniu instalacji solarnych w domach oraz przedsiębiorstwach, czyli zajmujemy się wszystkimi etapami - począwszy od audytu, indywidualnym projekcie, montażu, pomocy w uzyskaniu wszelkich dofinansowań, a skończywszy na obsłudze gwarancyjnej i pogwarancyjnej.

Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych projektantów oraz instalatorów z wieloletnim doświadczeniem na rynku, którzy niejednokrotnie zmagali się z trudnymi projektami.

Pomogliśmy wielu klientom zmniejszyć rachunki za prąd oraz stać się niezależnymi od koncernów energetycznych. Nasze rozwiązania cechuje wysoka jakość klasy premium oraz trwałość.

Oferujemy jedne z najdłuższych, realnych gwarancji na rynku.

Kompleksowy montaż i obsługa instalacji fotowoltaicznych

Oszczędność pieniędzy na rachunkach za prąd i niezależność względem elektrowni to oczywiste fakty o których nie trzeba nikomu mówić. Jednak żeby cieszyć się wszystkimi udogodnieniami związanymi z fotowoltaiką potrzebna jest przede wszystkim fachowa pomoc przy instalacji.

Dzięki nam zostaniesz właścicielem profesjonalnie zaprojektowanej elektrowni słonecznej z której uzyskasz największą możliwą ilość energii względem Twojego indywidualnego zapotrzebowania.

Dobrze zaprojektowana i przede wszystkim wykonana instalacja fotowoltaiczna gwarantuje co najmniej 25 lat bezawaryjnej pracy.

Promocja

Dla czytelników Dziennika Łódzkiego przygotowaliśmy specjalny rabat w wysokości 5% na wykonanie kompleksowe instalacji fotowoltaicznej. Wystarczy do nas napisać: [email protected] a w wiadomości dopisać hasło: DZIENNIK5 - my już dopełnimy reszty!

Masz pytania?

Zadzwoń: 609 733 451 / 796 951 999 lub napisz do nas: [email protected]

https://trisolar.pl
Tu podaj tekst alternatywny

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.