red

Tu rozśmieszą, tam zagrają..., czyli weekend 4-6 grudnia 2015

Tu rozśmieszą, tam zagrają..., czyli weekend 4-6 grudnia 2015
red

Ale to będzie świąteczne zamieszanie... artystyczne!
Zielona Góra. Związek Polskich Artystów Plastyków zaprasza do galerii Pro Arte na świąteczne zamieszanie. Atrakcją wieczoru będzie koncert Magdaleny Łazar-Massier, ph. Ballady zimowe. Warto wpaść do galerii, bo to ostatni w tym roku wersnisaż!
Galeria Pro Arte, ul. Stary Rynek 2-3, 4 grudnia, godzina 18.00, wstęp wolny.

To też święto małych pacjentów szpitala
Zielona Góra. Dzisiaj w szpitalu wojewódzkim rozpoczyna się akcja ph. Kosmiczne Mikołajki na oddziałach pediatrii ogólnej i chirurgii dziecięcej. Dla małych pacjentów zaplanowano gry i zabawy oraz wiele upominków - niespodzianek. Kosmiczna wyprawa w świat z bohaterami gier pozwoli na chwilę zapomnieć o uciążliwości choroby. Kolejne Mikołajkowe akcje dla małych pacjentów odbędą się w dniach: 7 grudnia, w godz. 9.30-12.30; 8 grudnia, w godz. 12.00-14.00; 10 grudnia, 10.00-11.00.
Oddział pediatrii ogólnej i chirurgii dziecięcej szpitala wojewódzkiego, 4 grudnia.

I doczekaliśmy się gwiazdy Mam Talent
Zielona Góra. W końcu! Wystąpi Kamil Bednarek! A następnego dnia w Gorzowie w klubie C 60.
Piekarnia Cichej Kobiety, sobota, godz. 19.30, bilety wyprzedane.

Czas na festiwal kabaretu i dwa dni śmiechu
Zielona Góra. Kabaret 2015 - Wielki Festiwal na Małą Skalę - to nowa impreza, którą zielonogórscy satyrycy chcą uczcić „okrągłe” 31. urodziny Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego. W sobotę w Piwnicy Kawon wystąpią formacje z Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Białegostoku - zaproszone do konkursu, które m.in. muszą pokazać własną wersję słynnego zielonogórskiego skeczu. Natomiast w niedzielę - podczas gali - na scenie auli UZ zobaczymy kabarety: Jurki, K2, Made in China, Czesuaf, Czołówka Piekła, Inaczej, Zalotka, 7 Minut Po, Chyba, Karol Kopiec, Adi, Zachodni i atrakcyjne tancerki ze Slayd.
Piwnica Artystyczna Kawon, sobota, 5 grudnia, 18.00, bilety wyprzedane.
Aula UZ, ul. Podgórna, niedziela, 6 grudnia, 18.00, bilety: 25/40 zł.

Tu rozśmieszą, tam zagrają..., czyli weekend 4-6 grudnia 2015

O, matko! Organek wystąpi w Piwnicy Kawon
Zielona Góra. „O, matko”, „Głupi ja”, „Ta nasza młodość”, „Nie lubię”, „Kate Moss” - usłyszymy na koncercie Organka, czyli Tomasza Organka, który wcześniej znany był z występów w zespole Sofa, którego był współzałożycielem. To z Sofą do 2012 r. nagrał trzy albumu studyjne, a także otrzymał nagrodę polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii Nowa Twarz Fonografii. Od 2013 r. ten muzyk, kompozytor, wokalista i autor tekstów tworzy projekt Organek.
Piwnica Artystyczna Kawon, 13 grudnia, 19.00, bilety: 30/40 zł.

Tu rozśmieszą, tam zagrają..., czyli weekend 4-6 grudnia 2015

Wirtuoz gitary basowej ze swoim jazzowym trio
Kostrzyn n. O. Wirtuoz gitary basowej Wojciech Pilichowski mówi, że „znalazł” go Jan Borysewicz, który w 1992 r. szukał muzyka do swojego projektu Jan Bo. Dziś Pilichowski ma na koncie współpracę z wieloma zespołami i płyty solowe; jest cenionym pedagogiem. W KCK towarzyszyć mu będą: Michał Trzpioła – gitara, Tomasz Machański – perkusja.
Kostrzyńskie Centrum Kultury, dziś, 19.30, bilety: 35 zł.

Tu rozśmieszą, tam zagrają..., czyli weekend 4-6 grudnia 2015


Sensacyjne skecze w dłuuuuuugiej formie

Zielona Góra. W Piwnicy Kawon, już po raz 54. spontanicznie wymyślanym skeczem, rozbawi grupa kabaretowej improwizacji Siedem Razy Jeden, którą tworzą znani z Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego: Katarzyna Piasecka, Wojtek Kamiński (Jurki), Janusz Pietruszka (Słuchajcie - Zachodni) i Przemysław Żejmo (Jurki) oraz pianista Albert Bezdziczek. Artyści będą wymyślać skecze i dialogi na bieżąco tworząc fabułę (tym razem pod hasłem „Sensacje”), czyli tzw. „długość”.
Piwnica Artystyczna Kawon, ul. Zamkowa, poniedziałek, 20.00, bilety: 15 zł.

Kapela z Gorzowa zagra w Zielonej Górze
Zielona Góra. Wponiedziałek przyjedzie do nas zespół z Gorzowa - Radio Landsberg. Jak członkowie zespołu mówią o sobie: - od dwóch lat gramy razem, muzykę i teksty piszemy sami, na życie zarabiamy uczciwie, czyli nie jesteśmy zawodowymi muzykami, a wspólne granie jest naszym hobby. Bawią się muzyką, Lubimy proste brzmienia, proste teksty. Nie jesteśmy z pierwszej łapanki, ale śmieszą nas gwiazdy i gwiazdeczki - mówi Piotr Wrona z zespołu.
Klub 4 Róże dla Lucienne, ul. Stary Rynek 17, poniedziałek, 20.00, wstęp wolny.

Tu rozśmieszą, tam zagrają..., czyli weekend 4-6 grudnia 2015
red

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.