Tunel budowany pod Łodzią również jest polityczny

Czytaj dalej
Fot. Łukasz Kasprzak/archiwum Dziennika Łódzkiego
Dariusz Gabryelski

Tunel budowany pod Łodzią również jest polityczny

Dariusz Gabryelski

Przedstawiciele rządu z wicepremierem Piotrem Glińskim, ministrem infrastruktury Andrzejem Adamczykiem i rzeczniczką rządu Joanna Kopcińską na czele stawili się w Łodzi.

Omówili plan budowy tunelu średnicowego pod miastem. Na spotkaniu z dziennikarzami byli także parlamentarzyści PiS oraz przedstawiciele inwestora, czyli kolei. Nikt jednak nie zaprosił władz Łodzi. Gdy nasz reporter zapytał dlaczego, odpowiedziano, że to jest tylko spotkanie z dziennikarzami.

Jeszcze nie tak dawno, kiedy Łódź starała się o organizację wystawy Expo 2022, wicepremier Gliński i prezydent Hanna Zdanowska, mimo że różni ich wiele, potrafili stać obok siebie i wspólnie pracować dla dobra Łodzi. Teraz jednak zaczęła się kampania wyborcza. To oznacza, że wszyscy pracują, ale już tylko dla dobra swojej partii.

Dariusz Gabryelski

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.