Tylko w Czarny Weekend: Miesięczna cyfrowa prenumerata Dziennika Bałtyckiego za połowę ceny!

Czytaj dalej
redakcja

Tylko w Czarny Weekend: Miesięczna cyfrowa prenumerata Dziennika Bałtyckiego za połowę ceny!

redakcja

Czas najlepszych okazji zawitał też do naszej redakcji. Specjalnie na ten weekend proponujemy Wam, drodzy Czytelnicy, prenumeratę miesięczną „z e-wydaniem” za 20 złotych (zamiast 40 złotych). Zachęcamy do skorzystania!

Popularny od wielu lat „Black Friday” to doskonała okazja to złapania specjalnych ofert i zniżek. Większość idzie o krok dalej i świętuje nie tylko w piątek, ale przez cały weekend. Tak właśnie robimy w naszej redakcji!

Specjalnie dla Was, drodzy Czytelnicy, przygotowaliśmy na ten weekend możliwość zakupu miesięcznej prenumeraty cyfrowej z „e-wydaniem” tańszą aż o połowę. Do niedzieli włącznie możecie zdecydować się na ten wybór w cenie 20 złotych (cena standardowa: 40 złotych).

Od momentu zakupu, będziecie mogli przez cały miesiąc czytać swobodnie wszystkie treści, które publikujemy na portalu dziennikbaltycki.pl oraz w płatnym plus.dziennikbaltycki.pl.

To właśnie tam każdego dnia znajdziecie najlepsze teksty z aktualnej gazety oraz pobierzecie świeże e-wydanie Dziennika Bałtyckiego we wszystkich mutacjach lokalnych i ze wszystkimi dodatkami!

E-wydania znajdziecie po zakupie w zakładce „Archiwum”.
Każdy nasz prenumerator cyfrowy może również korzystać z portalu ekstramagazyn.pl, w którym co tydzień pojawia się świeży zbiór z najlepszymi tekstami z całej Polski.

Jak kupić promocyjną prenumeratę miesięczną za 20 złotych?

  1. Kliknij w ten link: http://plus.dziennikbaltycki.pl/wykup-dostep/platnosc/?oferta=30-premium
  2. Uzupełnij niezbędne pola
  3. Dokonał płatności

I gotowe!

W przypadku jakichkolwiek pytań, służymy pomocą pod adresem: [email protected]

redakcja

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.