Grzegorz Drążek

Ulica ma być jak nowa od placu Zgody do wiaduktu

Ulica Pierwszej Brygady od lat czeka na przebudowę. To ruchliwa droga w śródmieściu Stargardu Fot. Grzegorz Drążek Ulica Pierwszej Brygady od lat czeka na przebudowę. To ruchliwa droga w śródmieściu Stargardu
Grzegorz Drążek

Tylko jedna firma chce zająć się przebudową ulicy Pierwszej Brygady w Stargardzie. Oferta została złożona, ale to nie oznacza, że inwestycja szybko zostanie zrealizowana. Wszystko zależy od tego, czy powiat stargardzki otrzyma dofinansowanie.

Przetarg na przebudowę ulicy Pierwszej Brygady ogłosił jakiś czas temu Zarząd Dróg Powiatowych w Stargardzie. W poniedziałek nastąpiło otwarcie ofert.

- Jedynie firma Strabag zgłosiła się do przetargu na przebudowę ulicy Pierwszej Brygady w śródmieściu Stargardu - poinformowali we wtorek pracownicy stargardzkiego starostwa. - Wartość oferty otwartej w postępowaniu przetargowym, przekroczyła nieco zakładany wcześniej budżet inwestycji. ZDP oceni teraz jej zgodność ze Specyfikacją Istotnych Warunków Zamówienia. Decyzję o podpisaniu umowy podejmie zarząd powiatu.

Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Grzegorz Drążek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.