Tomasz Maleta

Urlopy samorządowców: Pięć lat chomikowania

Urlopy samorządowców: Pięć lat chomikowania
Tomasz Maleta

W serialu „Ranczo” jest scena, gdy senator Kozioł przychodzi do Kusego z propozycją wydawałoby się nie do odrzucenia. Przynajmniej punktu widzenia parlamentarzysty.

Otóż były wójt proponuje Kusemu i Lucy, którzy rozważają wyjazd do Ameryki, kupno ich dworku. I jest gotów nawet teraz przepłacić. Pomysł jest taki, że wynajmie go swojej partii i ustali taki czynsz, że zwróci mu się po dwóch latach. Dla Polskiej Partii Uczciwości nie będzie to problem, bo ugrupowanie dostanie zwrot kosztów kampanii. I nie będą to małe pieniądze.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Tomasz Maleta

Zainteresowania: Region, samorząd, niepokorne spojrzenie na świat najbliższy i ten całkiem odległy. Obserwator białostockiej, podlaskiej, krajowej i międzynarodowej sceny politycznej chodzący z boku od głównego nurtu niezależnie od tego, kto w nim mąci co jakiś czas. Sympatyk białostockiej Kopyści i innych dźwięków, także z innej szerokości geograficznej. A także otuliny Puszczy Augustowskiej od Wigier do Serw. Z każdym rokiem bliżej emerytury, choć i tak jawi się odległa. Pod warunkiem, że się jej doczeka.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.