Usłyszał wyrok 25 lat więzienia za zabójstwo

Czytaj dalej
Joanna Krężelewska

Usłyszał wyrok 25 lat więzienia za zabójstwo

Joanna Krężelewska

Strzały były trzy. Dwa w głowę, jeden - po tym, jak Daniel M. upadł - w serce. Do zabójstwa doszło 7 czerwca 2015 r w pobliżu Słowienkowa w gm. Będzino.

Prokurator Kamil Stronikowski wnioskował dla oskarżonego Rafała N. o karę dożywotniego pozbawienia wolności z możliwością ubiegania się o warunkowe zwolnienie po odsiedzeniu 30 lat. - Wcześniej mówił, że chce go „skubnąć”, czyli okraść. Nie byłaby to pierwsza sytuacja, gdy okradłby kogoś podczas transakcji narkotykowej.

Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.