Monika Smól

W Chełmnie z okna wypadł mały chłopiec. „Ciocia” jest w szoku

Na rynku wylądował śmigłowiec LPR, który zabrał chłopca z  urazem czaszkowo-mózgowym do bydgoskiego „Jurasza”. Fot. Nadesłane KP PSP w Chełmnie Na rynku wylądował śmigłowiec LPR, który zabrał chłopca z urazem czaszkowo-mózgowym do bydgoskiego „Jurasza”.
Monika Smól

W piątek, około godz. 10.30, przy ul. Rynkowej - dobiegającej do starówki - z okna poddasza na trzeciej kondygnacji kamienicy wypadł mały chłopiec. Był pod opieką 15-letniej cioci. Prababcia była w sklepie.

Przechodnie w słoneczne przedpołudnie nie wiedzieli, co dzieje się, gdy na rynku pojawiło się kilka strażackich wozów i tłum ratowników: strażaków, policjantów i służby medyczne, którzy zabezpieczyli płytę rynku na przylot śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Myśleli nawet, że ktoś w okolicy podłożył bombę. Szybko przekonali się, że chodzi o ratowanie życia dziecka. 15-miesięczny maluch wypadł z okna kamienicy na chodnik przy ul. Rynkowej.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Monika Smól

Swoją przygodę z dziennikarstwem rozpoczęłam już w liceum. Następnie skończyłam filologię polską na Uniwersytecie Gdańskim. W "Gazecie Pomorskiej" pracuję od 2005 roku. Bliskie mojemu sercu jest Chełmno - Miasto Zakochanych w województwie kujawsko-pomorskim, w którym spędziłam ponad siedem lat, a powiat chełmiński to cały czas mój główny rejon działania. Pasja? Przede wszystkim dziennikarstwo sportowe, fotografia sportowa, a rozwijam ją zwłaszcza w Chojnicach - w wojewodztwie pomorskim. To moje miasto rodzinne i klubowi MKS Chojniczanka Chojnice kibicuję najbardziej. Ulubione dyscypliny to piłka nożna i koszykówa. Pracuję również nad rozwojem portalu informacyjnego Nasze Miasto Chełmno, który jest dla moich Czytelników źródłem informacji o wydarzeniach z powiatu chełmińskiego. Co dzień na moich portalachpojawiają się najświeższe informacje z miasta i powiatu. Prywatnie interesuję się aranżacją wnętrz, ich projektowaniem, a także przeróbkami mebli - nadawaniem im "drugiego życia". 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.