W Gorzowie odbywają się targi edukacyjne

Czytaj dalej
Fot. Pixabay
Sandra Soczewa

W Gorzowie odbywają się targi edukacyjne

Sandra Soczewa

Nie wiesz, co chcesz robić w przyszłości? Zastanawiasz się, która szkoła będzie dla ciebie najlepsza? Zajrzyj na targi Absolwent 2016.

We wtorek, 1 marca o godz. 10.00 w hali OSiR przy ul. Słowiańskiej rozpoczną się dwudniowe targi edukacyjne Absolwent 2016, połączone z happeningiem.

Targi skierowane są do tych osób, które właśnie planują swoją drogę edukacyjną lub zawodową - przede wszystkim do uczniów, a w domyśle: absolwentów.

Młodzież uczestnicząca w targach będzie miała okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną gorzowskich szkół średnich i różnych uczelni wyższych w kraju. Oprócz broszur informacyjnych, zwiedzający targi będą mogli porozmawiać z uczniami wybranych szkół wyższych.

Na targach Absolwent 2016 będą stoiska m.in.:

W hali OSiR będą też stoiska biur pośrednictwa pracy, urzędu pracy, gorzowskiego magistratu, lokalnych przedsiębiorców i drużyn sportowych.

W trakcie targów odbędzie się wiele występów artystycznych. Pojawią się: cheerledearki z II LO, tancerki dancehall i afrodance. Będzie można zobaczyć też pokazy kettlebell i cross - fit. Impreza odbywa się pod patronatem „GL”.

Sandra Soczewa

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.