Iwona Marciniak

W Kołobrzegu miało nie być podwyżki aż do wiosny. Będzie już od teraz

W Kołobrzegu miało nie być podwyżki aż do wiosny. Będzie już od teraz Fot. archiwum polskapress
Iwona Marciniak

Mieszkańców Kołobrzegu, zamieszkujących w budynkach ogrzewanych ciepłem wytwarzanym z miału węglowego, czeka podwyżka. Już od listopada ciepło dla nich będzie droższe o około 5-6 procent niż dotychczas.

Prezes MEC Andrzej Olichwiruk przyznał to dziennikarzom, których jeszcze niedawno zapewniał, że spółka przewiduje podwyżki dopiero wiosną.

- Wybaczcie państwo. Może źle się stało i za to przepraszam - mówił Olichwiruk na spotkaniu z dziennikarzami w siedzibie MEC.

Na zarzut przekazania im nieprawdy, która poszła w eter, wprowadząjąc w błąd mieszkańców, bronił się tak: - Nie skłamałem. Ta informacja będzie przekazana zgodnie z utartym sposobem informowania, czyli nie za pośrednictwem mediów.

Pozostało jeszcze 66% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Iwona Marciniak

Piszę w Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Mam szczęście mieszkać w Kołobrzegu, którego plaża - bez względu na porę roku - to najlepszy antydepresant i akumulator dobrej energii. Zwłaszcza gdy biega się po niej z psem (a najlepiej z psami ;))


Informuję o tym, co dzieje się w mieście i powiecie kołobrzeskim. Moje teksty można znaleźć w sieci na stronie www.gk24.pl, www.kolobrzeg.naszemiasto.pl, na fejsbukowym profilu Kołobrzeg nasze miasto oraz w papierowym wydaniu Głosu Koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.