W muzeum miasta Łodzi i ośrodkach kultury

Czytaj dalej

W muzeum miasta Łodzi i ośrodkach kultury

Na gimnastykę ciała i umysłu można wybrać się w piatek 14 grudnia do Ośrodka Kultury „Górna” przy ul. Siedleckiej 1, początek o godz. 10. W programie warsztaty, zajęcia edukacyjne i ćwiczenia na koncentrację, rozwijające funkcje poznawcze i usprawniające pamięć oraz koordynację psychoruchową. Udział jest bezpłatny, zapisy pod numerem 608-833-981.

Muzeum Miasta Łodzi i Stowarzyszenie Filmowe KinoArt zapraszają dziś o godz. 17 na „Spacery z Halpernem. Część IV”. To cykl spotkań, których celem jest próba spojrzenia na XIX-wieczną Łódź z perspektywy „Ziemi obiecanej”. Dzisiejsze spotkanie, które odbędzie się w siedzibie muzeum przy ul. Ogrodowej 15, poprowadzi Ewa Bladowska. Nie trzeba się zapisywać, bilety są w cenie 3 zł (normalny) i 1 zł (ulgowy).

O godz. 18 w Domu Kultury 502 przy ul. A. Sacharowa 18, w ramach Wieczoru dla Seniora, rozpocznie się premiera spektaklu „Cisza”. Wystąpią w nim członkowie grupy teatralnej „Ponadczasowi bez granic”. Nie trzeba się zapisywać, zaś wstęp jest bezpłatny.

Godzinę później, o 19, w Ośrodku Kultury „Górna” przy ul. Siedleckiej 1 rozpocznie się wernisaż fotografii Agnieszki Smulik. Prace będzie można oglądać do 15 stycznia 2019 roku. Nie ma zapisów ani opłaty za wstęp.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.