W sądzie spotkali się Bruski i Dzakanowski

Czytaj dalej
Fot. Filip Kowalkowski
Maciej Czerniak

W sądzie spotkali się Bruski i Dzakanowski

Maciej Czerniak

W sądzie spotkali się Rafał Bruski i radny miasta Bogdan Dzakanowski. Poszło o budowę przyłącza kanalizacji w domu byłego wiceprezydenta.

W Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy odbyła się kolejna rozprawa w procesie, który Rafał Bruski, prezydent Bydgoszczy, wytoczył radnemu miasta Bogdanowi Dzakanowskiemu.

Rafał Bruski domaga się od radnego przeprosin za to, że ten publicznie miał oskarżać prezydenta o „kolesiostwo i nepotyzm”. Sprawa dotyczy budowy drogi i przyłącza „wod-kan” do działki Łukasza Niedźwieckiego, byłego wiceprezydenta.

Rafał Bruski w pozwie żąda od Bogdana Dzakanowskiego przeprosin, ale też zapłaty 10 tys. zł na cele charytatywne. Jak przebiegał proces? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 90% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Maciej Czerniak

Zajmuję się tematyką kryminalną, policyjną, jestem autorem relacji sądowych. Piszę też na tematy bieżące, dotyczące samorządu, problemów mieszkańców. Co najbardziej lubię w pracy? Zaskakujące historie, które mam przyjemność przedstawiać Czytenikom. Jak wiadomo, życie pisze najlepsze scenariusze. Nie tylko filmowe.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.