Iwona Góralczyk

W Żninie przy liceum zbudują boisko za ponad 1 mln zł

W Żninie przy liceum zbudują boisko za ponad 1 mln zł Fot. Iwona Woźniak
Iwona Góralczyk

Jak informowaliśmy w piątkowym wydaniu „Pomorskiej“, powiat żniński przygotowuje się do remontów dróg za ok. 3,4 mln zł.

Mniejsze, a więcej zadań do realizacji - to jest możliwe z pieniędzy, które wcześniej wygospodarowano na modernizację 5 km odcinka Janowiec - Kołdrąb (z nadzieją na 50 procentowe dofinansowanie), na planach jednak się póki co skończyło, wspomniana trasa dofinansowania nie dostanie (przynajmniej w 2018), jednak za te pieniądze będą lepsze drogi w innych miejscach na terenie powiatu.

W połowie tego roku, na jubileusz I LO w Żninie, będzie już tu kompleks sportowy, z boiskiem, im. Michała Joachimowskiego. Więcej w da

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Iwona Góralczyk

Staram się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego dla mieszkańców powiatu żnińskiego, by później relacjonować te wydarzenia na łamach "Gazety Pomorskiej", na portalach pomorska.pl, znin.naszemiasto.pl oraz w mediach społecznościowych.
Od 1998 roku mieszkam w Żninie, który po Brodnicy stał się moim drugim domem. Fascynują mnie ludzie Pałuk - twórczy, pełni pasji, pomysłów i chęci działania, a także bogata historia tego regionu. Bliska sercu jest mi sztuka ludowa, pałuckie rękodzieło, a co za tym idzie  kultowa "Jesień na Pałukach".

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.