(jul)

Wakacje z lalkami mogą rozbawić całe rodziny. Studenci Akademii Teatralnej zapraszają

Wakacje z lalkami mogą rozbawić całe rodziny. Studenci Akademii Teatralnej zapraszają
(jul)

Spektakle, warsztaty, słuchowiska, spacery tematyczne. Takie atrakcje przygotowali studenci trzech kierunków: aktorskiego, reżyserii i technologii teatru lalek w białostockiej Filii Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie oraz Białostockie Stowarzyszenie Artystów Lalkarzy. Rusza cykl bezpłatnych wydarzeń dla dzieci i dorosłych

W lipcu i sierpniu przy Sienkiewicza 14 na dzieci, młodzież i dorosłych czeka moc teatralnych atrakcji.

Na pierwszy ogień pójdzie spektakl "Bestariusz Słowiański" w całości zrealizowany w planie lalkowym. To przewodnik po świecie stworów, których rodowód sięga mitologii słowiańskich. Istoty zamieszkujące strumienie, jaskinie czy łąki żyją obok nas od zarania dziejów.

Potem odbędą się warsztaty, podczas których, w trakcie zabaw i ćwiczeń teatralnych, uczestnicy przyjrzą się jeszcze bliżej słowiańskim bohaterom.

Będzie go można zobaczyć od 16 do 19 lipca. Początek o godz. 9.

Od 24 do 26 lipca dzieci będą mogły zobaczyć przedstawienie "Wendy" na podstawie powieści J.M. Barriego „Piotruś Pan”. To spektakl o pożegnaniu z dziecięcymi marzeniami, ale też wspomnienie naszego własnego dzieciństwa. Spektakl będzie też grany 27–28 lipca o godz. 16 oraz 29 lipca o godz. 11.

Wszystkie wydarzenia organizowane w ramach projektów „Letnia Akademia 2019” i „Akademia Latem” są bezpłatne, ale obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc.

Można zapisywać się pod nr telefonu: 85 743 54 53, od poniedziałku do piątku w godz. 10 - 14.

(jul)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.