og

Warsztaty "Moc jest w Tobie" 2019. Rodzice chorych i niepełnosprawnych dzieci mogą liczyć na wsparcie

Cel warsztatów „Moc jest w Tobie” to wzmocnienie rodziców, którzy na co dzień zajmują się chorymi i niepełnosprawnymi dziećmi Fot. pixabay.pl Cel warsztatów „Moc jest w Tobie” to wzmocnienie rodziców, którzy na co dzień zajmują się chorymi i niepełnosprawnymi dziećmi
og

Fundacja „Pomóż Im” organizuje bezpłatne warsztaty dla rodziców, którzy zmagają się z poważną chorobą swojego dziecka.

Cel warsztatów „Moc jest w Tobie” to wzmocnienie rodziców, którzy na co dzień zajmują się chorymi i niepełnosprawnymi dziećmi – mówi Ewa Sadowska, wiceprezes Fundacji „Pomóż Im”.- Opieka nad dziećmi przewlekle chorymi jest wyczerpująca, wymaga od rodziców ogromnych pokładów cierpliwości i siły, których często zaczyna brakować. Dlatego też chcemy wesprzeć takich rodziców, przekazać im wiedzę i umiejętności, które pomogą im skuteczniej zmagać się z trudnościami związanymi z chorobą dzieci – dodaje.

Zobacz też: Kościół Matki Bożej Różańcowej na osiedlu Antoniuk prawie gotowy. Zobacz, jak wygląda (zdjęcia)

Podczas 5-godzinnych warsztatów z psychologami uczestnicy nauczą się, jak radzić sobie ze stresem, poznają zasady skutecznej komunikacji, nauczą się budować relacje w rodzinie i dbać o siebie oraz swoje poczucie wartości.

– Pilotażowo takie warsztaty przeprowadziliśmy wśród rodziców małych pacjentów Kliniki Pediatrii Onkologii i Hematologii UDSK w Białymstoku i cieszyły się one bardzo dużym zainteresowaniem. Otrzymaliśmy wiele pozytywnych informacji zwrotnych o warsztatach od ich uczestników, co skłoniło nas do wyjścia z ofertą takich zajęć do szerszego grona osób – tłumaczy wiceprezes Fundacji „Pomóż Im”.

Dzięki dofinansowaniu warsztatów ze środków z budżetu Miasta Białegostoku udział w nich jest bezpłatny. Zaplanowane są na maj i czerwiec. Liczba miejsc na każde zajęcia jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegóły i zapisy pod numerem telefonu: 85 66 22 003.

Czytaj też: Podlaskie Targi Ślubne 2019. Wkrótce rozpocznie sie sezon ślubny. Co jest najmodniejsze w tym sezonie? Sprawdź! (ZDJĘCIA)

og

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.