Zbigniew Marecki

Wiceprezydent Goliński poznaje problemy węzła transportowego

Jeszcze nie wiadomo, kiedy PKP rozpocznie zapowiadane od dawna prace związane z przebudową słupskiego dworca kolejowego oraz związanych z nim peronó Fot. Krzysztof Piotrkowski Jeszcze nie wiadomo, kiedy PKP rozpocznie zapowiadane od dawna prace związane z przebudową słupskiego dworca kolejowego oraz związanych z nim peronów
Zbigniew Marecki

Gdy w Słupsku było dość zimno, dyrektor Zarządu Infrastruktury Miejskiej przegonił mnie po wszystkich terenach, gdzie będą realizowane wszystkie inwestycje związane z przebudową węzła transportowego - powiedział w poniedziałek wiceprezydent Marek Goliński, gdy zapytaliśmy go o przygotowania do tej wielkiej inwestycji.

Z kolei Jarosław Borecki, dyrektor ZIM, dodał, że na razie - jak już informowaliśmy - został wybrany inżynier kontraktu. Została nim spółka Transprojekt z Gdańska, która za swoją kompleksową usługę w trakcie tej inwestycji zarobi blisko trzy miliony złotych.

- Teraz przygotowujemy się do ogłoszenia przetargu na wybór wykonawcy planowanych prac, które mają być zrealizowane w systemie zaprojektuj i zbuduj.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Zbigniew Marecki

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.