mc

Wiele akcji policji także w regionie. Do sądu trafia więcej pedofilów

Andrzej G. został skazany na dożywotnie więzienia. To najsurowszy wyrok wydany w regionie na pedofila. G. oprócz zgwałcenia 13-letniego chłopca, dopuścił Fot. Grzegorz Olkowski Andrzej G. został skazany na dożywotnie więzienia. To najsurowszy wyrok wydany w regionie na pedofila. G. oprócz zgwałcenia 13-letniego chłopca, dopuścił się też zabójstwa bezdomnego
mc

W ubiegłym roku w Kujawsko-Pomorskiem policja wszczęła 148 spraw dotyczących obcowania płciowego z małoletnimi. Stwierdzono też 212 gwałtów na nieletnich.

W całym 2018 roku zgłoszono w naszym regionie 148 współżycia z dziećmi. To o 17 takich przypadków więcej niż jeszcze w 2017 roku. Jeżeli chodzi o wszystkie przypadki wykorzystywania seksualnego nieletnich w Kujawsko-Pomorskiem, to z danych Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy wynika, że było ich w w ubiegłym roku 298 (przestępstwa z czterech artykułów kodeksu karnego), a w 2017 - 302.

Jak wynika z danych ogólnopolskich, coraz częściej pedofile wpadają w ręce policji. Dlaczego? O tym w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
mc

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.