Wielka burza wokół kandydata PiS na prezydenta miasta PiS się odcina, PO wzywa do rezygnacji

Czytaj dalej
Fot. Wojciech Wojtkielewicz
Marta Gawina

Wielka burza wokół kandydata PiS na prezydenta miasta PiS się odcina, PO wzywa do rezygnacji

Marta Gawina

PiS się odcina, opozycja mówi o skandalu. To reakcja na słowa posła Jacka Żalka o proteście w Sejmie. W tle wybory samorządowe.

Jeżeli na oczach całej Polski można traktować swoje dzieci jak zakładników, (...) to boję się, że w zaciszu domów niestety tak samo może być. Mogą się zdarzyć zwyrodniali rodzice, którzy wydadzą te pieniądze na własne potrzeby - tak podlaski poseł Jacek Żalek skomentował w mediach protest rodziców osób niepełnosprawnych w Sejmie, którzy domagają się m.in. 500 złotych dodatku rehabilitacyjnego.

Jakie słowa Żalka wywołały burzę? Jak je dopełnił w Radiu ZET? O czym huczy Intrnet i media? O tym i innych szczegółach kontrowersji wokół kandydata na prezydenta Białegostoku przeczytasz w płatnej części naszego serwisu.

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marta Gawina

Białostoczanka i dziennikarka z kilkunastoletnim stażem, którą świat ciągle potrafi zadziwić. Także świat polityki, który na co dzień przybliżam naszym Czytelnikom. Ustalam kto, z kim, dlaczego i co z tego mamy. "Buduję" też drogi, pilnuję komunikacji . Choć łopat nie wbijam, staram się być na bieżąco z najważniejszymi inwestycjami w Białymstoku i województwie podlaskim. Tak, tak czekamy na S19...

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.