Wiosnę witali sportowo. Wspólnie duzi i mniejsi

Czytaj dalej
Fot. Ewelina Lewandowska
Jadwiga [email protected]

Wiosnę witali sportowo. Wspólnie duzi i mniejsi

Jadwiga [email protected]

Sportowe powitanie wiosny wymyślili burmistrz Przemysław Jankowski i Łukasz Szałek, animator sportu. Były emocje i dużo radości.

Rywalizacja miał się odbyć na świeżym powietrzu, ale pogoda pokrzyżowała plany i ostatecznie rywalizujące ze sobą ekipy spotkały się w sali gimnastycznej gimnazjum.

Zespoły podzielone na trzy grupy wiekowe miały za zadanie pokonać tor przeszkód, przygotowany przez animatora sportu Łukasza Szałka odpowiednio do możliwości fizycznych każdej z grup. Liczył się czas i dokładność wykonanego zadania.

Emocji nie brakowało. Ostatecznie po zaciętej walce w grupie zawodników ze szkoły podstawowej pierwsze miejsce zajął Maksymilian Tarka, drugie- przypadło Kacprowi Nowakowi, a trzecie zdobyła Aleksandra Podlewska,

Wśród gimnazjalistów najlepszy okazał się Natan Malinowski, drugie miejsce zajął druh Paweł i Kokowicz, a trzecie - druh Piotr Komo-rowski, obaj z młodzieżowej drużyny OSP.

Na torze przeszkód stanęli także dorośli, wśród nich druhowie OSP. Pierwsze miejsce zajął druh Maciej Lipigórski, drugie miejsce przypadło Hubertowi Witkowski, na trzecim miejscu uplasował się druh Patryk Podlewski.

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali dyplomy, a zwycięzcy także medale.

Na tym się jednak sportowe powitanie wiosny się nie zakończyło. Po małym poczęstunku rozegrano wspólny mecz piłki siatkowej.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.