Łukasz Klimaniec

Wizytę Toma Hanksa nad Białą poprzedzi szereg fajnych imprez. Jakich? Na razie wszystko jest tajemnicą

Tom Hanks otrzymał od bielszczan „malucha”. Nic dziwnego, że chce odwiedzić Bielsko-Białą Fot. Fot. facebook.com/Bielsko-bialadlatomahanksa Tom Hanks otrzymał od bielszczan „malucha”. Nic dziwnego, że chce odwiedzić Bielsko-Białą
Łukasz Klimaniec

Monika Jaskólska, inicjatorka akcji „Bielsko-Biała dla Toma Hanksa”, wspólnie z przedstawicielami bielskiego Ratusza przygotowuje kalendarz nadchodzących wydarzeń w mieście związanych z akcją. - To będzie atrakcja nie tylko dla regionu, ale całej Polski - uważa Monika Jaskólska.

Tom Hanks przyjedzie do Bielska-Białej. Rozmawialiśmy już o tym dwa razy. Nie wiem kiedy, nie podam daty, bo może się okazać, że to będzie nawet w przyszłym roku, ale obiecał, że przyjedzie, bo chce zobaczyć jacy pozytywni wariaci mieszkają w Bielsku-Białej - mówiła nam w lipcu 2017 roku Monika Jaskólska, inicjatorka akcji, w ramach której słynny aktor otrzymał fiata 126p.

Tom Hanks otrzymał od bielszczan „malucha”. Nic dziwnego, że chce odwiedzić Bielsko-Białą
brak

Dziś wszystko wskazuje, że Tom Hanks pojawi się nad Białą już jesienią tego roku. Wstępne omówienie jego wizyty było jednym z tematów spotkania w bielskim Ratuszu, w którym udział wzięli Monika Jaskólska, przewodniczący Rady Miejskiej Jarosław Klimaszewski oraz Anna Zgierska, naczelnik Wydziału Promocji Miasta.

Pozostało jeszcze 60% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Łukasz Klimaniec

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.