Alek Radomski

Wkrótce miasto ogłosi przetarg na słupski węzeł transportowy

Budowa węzła transportowego to największa inwestycja w tegorocznym budżecie Słupska. Miasto wybrało już inżyniera kontraktu, a wkrótce ogłosi przetarg Fot. Łukasz Capar Budowa węzła transportowego to największa inwestycja w tegorocznym budżecie Słupska. Miasto wybrało już inżyniera kontraktu, a wkrótce ogłosi przetarg na zaprojektowanie i budowę. Budowę nowego dworca kolejowego prowadzić będzie PKP
Alek Radomski

Zarząd Infrastruktury Miejskiej jeszcze w tym miesiącu powinien ogłosić przetarg na zaprojektowanie i budowę węzła transportowego. Wykonawca ma zostać wyłoniony w połowie roku. Start wielomilionowej inwestycji za mniej więcej rok.

Do końca marca powinien zgodnie z planami zostać ogłoszony przetarg na największą i najdroższą inwestycję w tegorocznym budżecie miasta. Mowa o zaprojektowaniu i budowie węzła transportowego.

- W tej chwili kończą się prace przygotowawcze do ogłoszenia przetargu - informuje prezydent Krystyna Danilecka-Wojewódzka. - Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia musi jeszcze zostać zaakceptowana przez urząd wojewódzki, gdyż takie są procedury, bo to są środki unijne.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Alek Radomski

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.