WODOCIĄGI BIAŁOSTOCKIE

Czytaj dalej
.

WODOCIĄGI BIAŁOSTOCKIE

.

Wodociągi Białostockie prowadzą działalność w zakresie ujmowania, uzdatniania, zbiorowego zaopatrzenia w wodę oraz zbiorowego odprowadzenia i oczyszczania ścieków na terenie miasta Białystok, a także gminy Wasilków. Ponadto spółka prowadzi hurtową sprzedaż wody i odbiór ścieków dla gmin ościennych: Supraśl, Juchnowiec Kościelny, Choroszcz, Dobrzyniewo i Zabłudów.

Znajdujemy się w krajowej czołówce branży wodociągowo-kanalizacyjnej, co jest wynikiem wieloletniego doświadczenia połączonego z rozwojem innowacyjnym i technicznym. Wodociągi Białostockie opracowały i wdrożyły m.in. nowatorską w kraju metodę układania światłowodów w kanałach ściekowych.

Zasadniczym celem działalności Wodociągów Białostockich, przedsiębiorstwa z prawie 130-letnią historią, jest satysfakcja mieszkańców. Realizujemy go poprzez nowoczesne standardy zarządzania, wysoki poziom kompetencji i odpowiedzialną pracę całej załogi. Dzięki temu jesteśmy postrzegani jako firma solidna, godna zaufania, mocno związana z lokalną społecznością.

WIĘCEJ O FIRMIE


„Wodociągi Białostockie” Sp. z o.o. zatrudniają obecnie 400 pracowników.

W zależności od prowadzonych procesów rekrutacyjnych, poszukiwani są kandydaci zarówno posiadający doświadczenie zawodowe w branży sanitarnej, jaki i ci, którzy go nie mają. Istotna jest motywacja do pracy, chęć nauki, rozwoju, podnoszenia kwalifikacji i zaangażowane. W przypadku stanowisk technicznych – automatyk, inspektor - szukamy kandydatów z wykształceniem kierunkowym.
Z uwagi na specyfikę pracy w Spółce, od kandydatów na większość stanowisk wymagamy dyspozycyjności oraz gotowości do pracy w systemie zmianowym.

Naszym pracownikom oferujemy:

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Dokładne informacje o wszystkich stanowiskach, na które aktualnie prowadzone są rekrutacje, znaleźć można na stronie www.wobi.pl w zakładce KARIERA.

Zapraszamy na Podlaskie Targi Pracy


w dniach 11-12 października
Białystok, Budynek NOT
Piątek 11.10, 10:00 - 18:00
Sobota 12.10, 10:00 - 16:00

 

ZOBACZ WSZYSTKIE FIRMY


.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.