Wójcie, pochwal się swoją gminą i wygraj pieniądze na jej promocję

Czytaj dalej
Arkadiusz Marianicki

Wójcie, pochwal się swoją gminą i wygraj pieniądze na jej promocję

Arkadiusz Marianicki

Rozpoczynamy konkurs „Gmina na szóstkę”. Na zgłoszenia samorządów z województwa łódzkiego czekamy do 2 września.

W województwie łódzkim nie brakuje gmin, z których można być dumnym. Wiele z nich wyróżnia się aktywnością i pomysłowością swoich mieszkańców. Są takie, które słyną z przedsiębiorczości i dbałości o inwestorów. Przyrodniczych perełek, bogatych w ofertę rekreacyjną, mogą zazdrościć najbardziej znane kurorty. Jest czym się chwalić i co promować.

Dlatego organizujemy konkurs Gmina na szóstkę. Jego celem jest prezentowanie, umacnianie i budowanie pozytywnego wizerunku gmin, ich konkurencyjności i zaangażowania w tworzenie warunków sprzyjających rozwojowi gospodarczemu, podnoszących poziom życia mieszkańców, służących rozbudowie bazy turystycznej. Słowem – podkreślenie unikatowości gmin regionu łódzkiego.

Na zgłoszenia gmin wiejskich i miejsko- wiejskich czekamy do 2 września. Każda gmina może wystartować w jednej lub kilku z czterech konkursowych kategorii.

A te to:

W każdej kategorii nagrodą główną jest 15 tys. zł na promocję w gazetach i portalach internetowych Polska Press Grupy. Można więc wygrać nawet 60 tys. zł. Laureaci będą mieli też prawo do posługiwania się tytułem „Gmina na szóstkę”, wyróżnieniem oraz logotypem w celach promocyjno- reklamowych.

O przyznaniu tytułu ,,Gmina na szóstkę” zdecyduje Kapituła Konkursu, którą powołują organizatorzy. Zaprosiliśmy do niej przedstawicieli departamentów kontrolnych i nadzorczych z różnych instytucji publicznych, specjalistów z dziedziny jakości, przedstawicieli organizacji biznesowych w regionie i mediów. Spośród wszystkich zgłoszonych, Kapituła Konkursu wybierze i nagrodzi najbardziej przedsiębiorcze gminy.

REGULAMIN KONKURSU

SZCZEGÓŁOWA OFERTA

Arkadiusz Marianicki

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.