Andrzej Matys

Województwo podlaskie wydało niemal 64 proc. funduszy z RPO 2014-2020

Na zdjęciu od lewej: dyrektor Departamentu Innowacji i Przedsiębiorczości Emilia Malinowska, dyrektor Departamentu Rozwoju Regionalnego Joanna Sarosiek Fot. Fot. Źródło: Marcin Nawrocki/Wrota Podlasia Na zdjęciu od lewej: dyrektor Departamentu Innowacji i Przedsiębiorczości Emilia Malinowska, dyrektor Departamentu Rozwoju Regionalnego Joanna Sarosiek oraz marszałek województwa podlaskiego Artur Kosicki.
Andrzej Matys

Podlaskie awansowało o dwa miejsca w rankingu województw pod względem certyfikacji wydatków. – Podczas kampanii mówiliśmy, że zmienimy niechlubne rankingi. I tak się stało. Dążymy jednak do tego, by być w czołówce, a nie w środku, ale na to potrzeba czasu – zapowiedział marszałek Artur Kosicki na wtorkowej (19.02) konferencji prasowej w urzędzie marszałkowskim.

Do dziś - w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 - ogłoszono 393 konkursy i 66 naborów pozakonkursowych. Zarząd województwa podpisał 1463 umowy o dofinansowanie z RPOWP, o wartości ponad 4,6 mld zł, których dotacje przekroczyły 3,1 mld zł.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Andrzej Matys

Dziennikarz od ćwierć wieku. Prowadzę Strefę Biznesu, która dotyczy tematyki gospodarczej ze szczególnym uwzględnieniem regionalnego biznesu i przedsiębiorstw. Nie unikam też publicystyki na tematy społeczno-gospodarcze. Zawsze pamiętam, że głupota to wielki dar boży, więc nie należy go nadużywać.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.poranny.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.