Jakub Roszkowski

Wreszcie! Ulicą Kołobrzeską można już znowu jeździć. Teraz jest gładko jak na autostradzie

Wreszcie! Ulicą Kołobrzeską można już znowu jeździć. Teraz jest gładko jak na autostradzie
Jakub Roszkowski

Wprawdzie można nią było jeździć cały czas, ale panował tam straszny harmider. Teraz jest gładko jak na autostradzie. Remont się zakończył.

Remont tej jednej z najważniejszych ulic w Białogardzie trwał od wakacji. To miejski odcinek trasy wojewódzkiej nr 163, prowadzącej z południa aż nad morze. Ponieważ droga jest wojewódzka, więc i remont prowadził Zarząd Dróg Wojewódzkich, podległy marszałkowi województwa. Ale miasto Białogard też dołożyło sporo kasy do tej inwestycji.

Pozostało jeszcze 70% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jakub Roszkowski

Białogard, Mielno i okolice, ale także Koszalin i powiat koszaliński to miejsca, o których piszę przede wszystkim. Analizuję rynek paliw w regionie, trzymam rękę na pulsie w sprawie szeroko rozumianego biznesu, ale także pogody i wakacji nad morzem. Bo wiadomo, Mielno to obok Kołobrzegu i Gdańska najczęściej odwiedzana miejscowość nadmorska w kraju. 


Pod moją "opieką" są również koszalińscy, mieleńscy i białogardzcy samorządowcy. Jeśli coś zmalują, nabroją lub popsują albo wręcz przeciwnie, zrobią coś naprawdę dobrego, ja o tym napiszę. 


 


W Głosie Koszalińskim pracuję od 2000 roku. To właściwie moja pierwsza i jak na razie jedyna praca. To moja siostra chciała zostać dziennikarzem. Ostatecznie to jednak ja poświęciłem temu zajęciu już ponad połowę życia.


 


Jestem domatorem i naprawdę najlepiej czuję się w swoim domu. Może to dlatego, że po intensywnym dniu w gazecie potrzebuję wyciszenia...    


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.