Andrzej Matys

Wsparcie, które wspomoże edukację młodych i poprawi opiekę nad starszymi

Członkowie zarządu województwa podlaskiego podpisali w starostwie w Wysokiem Mazowieckiem umowy na dotacje, które wspomogą działania na rzecz najmłodszych Fot. Fot. Marek Nawrocki/Wrota Podlasia Członkowie zarządu województwa podlaskiego podpisali w starostwie w Wysokiem Mazowieckiem umowy na dotacje, które wspomogą działania na rzecz najmłodszych i najstarszym mieszkańców powiatu
Andrzej Matys

Niepełnosprawni z powiatu wysokomazowieckiego, przedszkolaki z Nowych Piekut, uczniowie technikum i seniorzy z Czyżewa. To oni skorzystają z projektów, które dofinansował Regionalny Program Operacyjny. W czwartek (13.06) w Wysokiem Mazowieckiem przedstawiciele zarządu województwa podpisali umowy na dotacje.

Dzięki wsparciu z RPO (przekracza 426 tys. zł) Klub Seniora z Czyżewa rozszerzy swą działalność. - Utworzyliśmy Klub Seniora z programu rządowego Senior Plus, obecnie uczęszcza do niego 60 osób i wciąż zgłaszają się chętni – mówiła burmistrz Czyżewa Anna Bogucka. – Dzięki dotacji, seniorzy będą mogli korzystać m.in. z wyjazdów integracyjnych, zajęć tanecznych, kulinarnych. Z wszystkiego, co jest dla nich interesujące.

Pozostało jeszcze 62% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Andrzej Matys

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.