Wybierzemy Menedżera Roku 2017. Chcemy docenić najlepszych

Czytaj dalej
Fot. fot. gtl
Arkadiusz Nauka

Wybierzemy Menedżera Roku 2017. Chcemy docenić najlepszych

Arkadiusz Nauka

Wspólnie z Czytelnikami „Dziennika Zachodniego” wybierzemy najlepszych menedżerów województwa śląskiego 2017 roku. Laureatów nagrodzimy 14 maja 2018 r. podczas jubileuszowej X edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

Czekamy na kolejne zgłoszenia kandydatów do prestiżowego tytułu Menedżer Roku 2017. Chcemy wyróżnić najlepszych przedsiębiorców z naszego regionu, wizjonerów i inspirujących liderów, którzy często nie tylko osiągają sukcesy biznesowe, ale również są doceniani – co szczególnie ważne – przez swoich pracowników. Szukamy tych, którzy czynią z województwa śląskiego drugi najważniejszy biznesowo region w Polsce. Miejsce, gdzie warto inwestować, miejsce, gdzie działa pół miliona firm, z których większość dobrze sobie radzi. Menedżerowie to niezwykle barwna grupa, co wynika już nawet ze statystyk.
O tytuł „Menedżera Roku woj. śląskiego 2017” nominowani będą ubiegać się w dwóch kategoriach, które są uzależnione od liczby zatrudnionych osób w danym przedsiębiorstwie. Głosowanie w naszym plebiscycie rozpocznie się już dzisiaj i będzie trwać do 13 kwietnia.
– Chcemy zidentyfikować i wyróżnić tych, dzięki którym w dużej mierze nasz region ciągle się rozwija i ewoluuje, którzy nadają ton zmieniającej się wokół rzeczywistości – wyjaśnia marszałek województwa śląskiego, Wojciech Saługa. – Potencjał Śląska wydaje się ciągle niedoceniany. Zmiana tego nastawienia to proces ciągły. Innowacyjni, niebojący się wyzwań i odważnych rozwiązań menedżerowie są z pewnością jego jednym z ważniejszych elementów – dodaje marszałek.
Partnerami naszego plebiscytu są: firma doradcza PwC Polska oraz Bisnode Polska. Szczegóły oraz regulamin znajdą Państwo na stronie www.dziennikzachodni.pl/ menedzer2017.
trzy wyróżnienia od naszej specjalnej kapituły

Swój głos będzie miała także złożona z fachowców kapituła, która wybierze Top Menedżera Województwa Śląskiego 2017 oraz przyzna trzy wyróżnienia:
za innowacyjne zarządzanie firmą, za aktywność na rynkach zagranicznych oraz za aktywność społeczną. W skład Kapituły Plebiscytu weszli: Jarosław Wieczorek, Wojciech Saługa, Kazimierz Karolczak, Artur Tomasik, Robert Tomanek, dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. Katarzyna Popiołek, Tadeusz Donocik, Wiktor Pawlik, Andrzej Żylak, Jan Klimek, Eugeniusz Budniok, Wojciech Kuśpik, Tomasz Reinfuss, Zenon Nowak oraz Marek Twaróg.
(NAU)

Arkadiusz Nauka

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.