Wybory za rok, a PiS już ma prezent?

Czytaj dalej
Tomasz Mikulicz

Wybory za rok, a PiS już ma prezent?

Tomasz Mikulicz

Większościowy klub w radzie miasta zamierza obniżyć stawki za nieruchomości. O ile, nie wiadomo. Projekt miał stanąć na ostatniej sesji. Tak się nie stało. PiS chce konsultacji z mieszkańcami

Idę o zakład, że PiS nie wprowadzi tej obniżki do końca kadencji. To tylko przedwyborcza obietnica - mówi Maciej Biernacki, radny PO.

Na początku września przewodniczący PiS w radzie miasta Henryk Dębowski i radna tego klubu Katarzyna Siemieniuk zwołali konferencję, na której ogłosili, że chcą obniżyć podatki od nieruchomości.

Pozostało jeszcze 75% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Tomasz Mikulicz

Zajmuję się sprawami miejskimi, czyli m.in.: białostocką i podlaską polityką samorządową, architekturą, urbanistyką i ochroną zabytków. Opisuję też obrady rady miasta oraz zajmuję się też różnego rodzaju interwencjami zgłaszanymi przez mieszkańców. Zajmuje mnie również pisanie też o historii Białegostoku i najbliższych okolic. Zdarza mi się też zajmować działką kulturalną. Lubię wszak rozmowy z ciekawymi i inspirującymi ludźmi. W swojej pracy zwracam uwagę na szczegóły. Bo jak wiadomo diabeł tkwi właśnie w szczegółach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.