Marzena Sutryk

Wygrał pomysł na odzież XXI wieku

W Urzędzie Miejskim prezydent Koszalina Piotr Jedliński wręczył nagrody i wyróżnienia tym, którzy okazali się najlepsi w tej edycji konkursu na swój Fot. Radek Koleśnik W Urzędzie Miejskim prezydent Koszalina Piotr Jedliński wręczył nagrody i wyróżnienia tym, którzy okazali się najlepsi w tej edycji konkursu na swój biznes
Marzena Sutryk

W czwartek w koszalińskim ratuszu ogłoszono wyniki konkursu „Firma na start”.

Nagrodę główną, czyli 20 tys. złotych, w konkursie ogłoszonym po raz kolejny przez prezydenta Koszalina, wygrał Michał Krasnostawski. Pan Michał to właściciel firmy „JOHN KOS- funkcjonalna odzież sportowa”. Specjalistyczne ubrania do treningów siłowych, na początku działalności, kierowane są do mężczyzn w wieku 20-55 lat.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.