Wylicytuj świetne fanty, zagraj dla dzieci i seniorów

Czytaj dalej
Fot. Szymon Starnawski / Polska Press
Paweł Nijaki

Wylicytuj świetne fanty, zagraj dla dzieci i seniorów

Paweł Nijaki

Chcesz zagrać w tenisa z prezydentem albo zjeść obiad ugotowany przez wiceprezydent Wioletę Haręźlak? To wszystko na licytacjach w niedzielę w Zielonej Górze.

Na czwartkowej (7 stycznia) konferencji prasowej radni zdradzili nowe fanty, które będzie można wylicytować podczas 24 zielonogórskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na scenie przy ratuszu będzie okazja do zlicytowania aż 14 ciekawych rzeczy.

- Udało nam się uzyskać wsparcie województwa lubuskiego - informuje Krzysztof Sikora ze sztabu WOŚP. Marszałek Elżbieta Polak wystawiła na licytację dzień na winnicy w Zaborze, a także lubuską skrzynię z produktami regionalnymi.

Radni również postanowili wciągnąć się w wir zabawy

W pomoc włączyli się również prezydent i wiceprezydenci Zielonej Góry. Na licytację trafią: mecz tenisa z prezydentem Januszem Kubickim, obiad ugotowany przez wiceprezydent Wioletę Haręźlak, lekcja nauki jazdy konnej z Krzysztofem Kaliszukiem oraz trening biegowy z Dariuszem Lesickim. Radni również postanowili wciągnąć się w wir zabawy. Będzie można wylicytować tort, którym zwycięzca rzuci w wybranego radnego. - Do tej pory pozytywnie na nasz apel odpowiedziało pięciu z radnych z klubu PO i Zielona Razem - mówi Krzysztof Sikora.

Pod młotek trafią również rękawice bokserskie z autografem Tomasza Makowskiego, kolacja ze znakomitym żużlowcem Andrzejem Huszczą, koszulka z autografem Jarosława Hampela, trening z Łukaszem Koszarkiem, lokalizator samochodowy GPS ufundowany przez firmę Hertz, fotoradar znany fanom programu telewizyjnego Emila Raua, rodzinny dzień na lotnisku w Przylepie dla czterech osób. Wszystkie wymienione przedmioty będzie można wylicytować na scenie głównej na deptaku.

Sporo ciekawych gadżetów znajdzie się również już w piątek na internetowych aukcjach WOŚP w serwisie Allegro. Pojawi się tam między innymi replika złotego medalu Falubazu, unikalna biała płyta winylowa zielonogórskiego duetu Rebeka, zabytkowy kasownik MZK, bilet na przelot szybowcem oraz baner Stelmetu BC.

Paweł Nijaki

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.