Z nożem na przyszłego teścia. Sprawa o usiłowanie zabójstwa przed sądem w Koszalinie

Czytaj dalej
Fot. archiwum polskapress
Joanna Krężelewska

Z nożem na przyszłego teścia. Sprawa o usiłowanie zabójstwa przed sądem w Koszalinie

Joanna Krężelewska

Od tragedii było o włos. Ostrze noża przecięło ścianę żołądka, śledzionę wątrobę. - Nie chciałem zabić - przekonuje 20-letni Paweł H.

Wczoraj w Sądzie Okręgowym w Koszalinie na ławie oskarżonych zasiadł 20-letni Paweł H. Prokuratura zarzuca mu usiłowanie zabójstwa niedoszłego teścia, Sebastiana B.

Miał go dwukrotnie uderzyć w klatkę piersiową kuchennym nożem o ostrzu mierzącym około 30 cm. Jeden z ciosów drążył do brzucha pokrzywdzonego. Dzięki szybkiej pomocy lekarskiej mężczyzna przeżył.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.