Za nami pierwsze losowanie w Loterii Nowin

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Ula Sobol

Za nami pierwsze losowanie w Loterii Nowin

Ula Sobol

Wczoraj w redakcji Nowin odbyło się pierwsze losowanie nagród w loterii „Mieszkanie za czytanie”. Do rąk naszych Czytelników trafiło 10 500 zł.

Pierwsi Czytelnicy, którzy przyszli obserwować losowanie, pojawili się już po godzinie 10. Niektórzy byli z nami po raz pierwszy, inni towarzyszyli nam w losowaniach poprzednich edycjach loterii Nowin. Był również z nami pan Marian Kazimierski, laureat loterii, który w 2011 roku wygrał mieszkanie na osiedlu Zawiszy w Rzeszowie.

Podczas pierwszego losowania w loterii „Mieszkanie za czytanie” wylosowaliśmy 9 nagród pieniężnych: 1x 5000 zł, 3 x 1000 zł, 5x500 zł. Gratulujemy l
Krzysztof Kapica - Nie mogę uwierzyć, że to właśnie do mnie uśmiechnęło się szczęście - mówi wzruszona Krystyna Ochałek.

- Od zawsze czytam Nowiny i biorę udział we wszystkich edycjach loterii „Mieszkanie za czytanie”, a także chętnie przychodzę na losowania nagród - opowiada pan Marian.

W pierwszym losowaniu zwycięzców loterii losowały osoby z publiczności. Tym razem było to rodzeństwo Ola i Pawełek. Wylosowali oni 9 zwycięzców. 5000 zł wygrała Krystyna Ochałek z Rzeszowa. Pozostali szczęśliwcy również otrzymali gotówkę.

- Nie mogę uwierzyć, że to właśnie do mnie uśmiechnęło się szczęście. Biorę udział we wszystkich edycjach loterii, ale jeszcze nigdy nic nie wygrałam. Pamiętałam o dzisiejszym losowaniu, ale nie liczyłam na nagrodę

- mówi wzruszona Krystyna Ochałek.

Pani Krystynie szczęście przyniósł wnuk, który wrzucił do urny szczęśliwy zestaw kuponów.

- Tak, to ja byłem z dziadkiem w redakcji i wrzuciłem kopertę - z uśmiechem potwierdza sympatyczny chłopiec.

Nasza laureatka zapewnia nas, że Nowiny goszczą w jej domu od bardzo dawna.

- Ja czytam środek, a mąż strony sportowe. Nie wyobrażamy sobie dnia bez Nowin - śmieje się 61-letnia mieszkanka Rzeszowa. - I zapewniam, będziemy grać dalej. A taki zastrzyk gotówki bardzo się nam przyda.

Poznaj laureatów losowania

Nagroda pieniężna w wysokości 5000 zł

Nagrody pieniężne w wysokość 1000 zł

Nagrody pieniężne w wysokości 500 zł

Odbiór nagród odbywa się w Biurze GC Nowiny, ul. Kraszewskiego 2 w Rzeszowie, od poniedziałku do piątku w godz. od 9 do 15 (z wyłączeniem innych dni wolnych) po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym planowanego terminu odbioru nagrody w biurze loterii. Tel. 17 867 22 82.

Ostateczny termin odbioru nagród z pierwszego losowania upływa po 12 dni kalendarzowych (do 5 września), licząc od dnia następnego po dniu danego losowania. Nagrody nieodebrane w terminie pozostają własnością organizatora.

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.